Idealny System ERP
dla

 • 25 lat doświadczenia
 • Zero awarii krytycznych
 • 100% wiarygodnych danych

JEDEN SYSTEM ERP – WIELE MOŻLIWOŚCI

System ERP ODL to idealne rozwiązanie dla sieci sprzedaży detalicznej, przeznaczone dla firm posiadających od kilku do kilkuset sklepów. Oprogramowanie ODL wyróżnia się ergonomicznym i intuicyjnym oknem POS, które pozwala sprzedawcom skupić się na jakości obsługi klienta. Centralna baza danych i funkcje zarządcze modułu handlowego zapewniają możliwość kontrolowania przepływu towarów i realizacji polityki handlowej w formule jednego centrum dowodzenia dla całej sieci sklepów. Dzięki łatwości integracji z wieloma popularnymi na rynku platformami e-commerce system ERP ODL doskonale sprawdza się jako program do prowadzenia firmy, która chce skutecznie wdrożyć strategię Omichannel.

System ERP ODL oferuje zaawansowane metody zarządzania gospodarką magazynową i jest ceniony także przez firmy handlowe które prowadzą sprzedaż hurtową poprzez sieć oddziałów. Moduły Finansowo-Księgowy, Kadrowo-Płacowy oraz CRM uzupełniają oprogramowanie dla sieci sprzedaży tworząc kompletne, zintegrowane środowisko informatyczne dla firm handlowych.

Więcej

Jesteśmy specjalistami w wielu popularnych branżach

System ERP ODL to sprawdzone rozwiązanie dla firm z branży odzieżowej, obuwniczej, jubilerskiej oraz innych sieci sklepów detalicznych i salonów sprzedaży. Nasz program dla firm handlowych wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem we wszystkich kluczowych obszarach jego funkcjonowania. Jeżeli masz sieć sklepów detalicznych, butik, sklep odzieżowy czy sklep obuwniczy i szukasz oprogramowania ERP, program ODL jest dedykowanym dla Ciebie rozwiązaniem.

Odzież / Obuwie / Galanteria

Więcej

Biżuteria i Zegarki

Więcej

Wyposażenia wnętrz

Więcej

Pozostałe

Więcej

Poznaj nas lepiej

Informacje o ODL

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania dla firm handlowych. PolkaSQL, główny moduł handlowy systemu ERP ODL jest potomkiem w prostej linii pierwszego w Polsce programu sprzedażowo-magazynowego dla Windows, który pod nazwą Polka miał swoją premierę w 1991 roku.

Od tego czasu stale rozwijamy nasze oprogramowanie obserwując zmieniające się otoczenie biznesowe i uważnie słuchając naszych klientów. Jesteśmy dumni, że na naszej liście referencyjnej są prężnie rozwijające się firmy z którymi rozpoczęliśmy współpracę ponad 20 lat temu.

Mamy przekonanie, że informatyka jest potężnym narzędziem budowania przewagi konkurencyjnej. Wiemy, że odpowiednio dobrany i dobrze wdrożony system ERP pozwala zwiększyć bezpieczeństwo, poprawić efektywność i umożliwić rozwój przedsiębiorstwa. Wierzymy w specjalizację, więc nasza strategia rozwoju systemu koncentruje się na potrzebach firm handlowych ze szczególnym akcentem na sieci sklepów detalicznych.

Więcej

Napisali o nas

Jeżeli oprogramowanie retail jest czymś czego Państwo poszukują, zachęcamy do zapoznania się z opiniami klientów ODL, które są naszą wizytówką. Nasi klienci doskonale wiedzą jak działa CRM, ERP i czy nasze oprogramowanie spełnia ich oczekiwania.

 • „Dzięki wdrożeniu systemu ERP  firmy ODL wyeliminowano błędy wynikające z ręcznego wprowadzania informacji sprzedażowych, a pracownicy salonów mogą zajmować się obsługą klienta na najwyższym poziomie, a nie wypełnianiem raportów.”

  Joanna Schilf Menedżer ds. Logistyki i Zakupów | Ceramica Group Sp. z o.o.
 • „Przede wszystkim program ten posiada ważną dla nas ewidencję sprzedaży i magazynu (…) Jest w pełni zintegrowany z czytnikami kodów kreskowych (…) Istotną cechą programu jest rozbudowana warstwa raportów, które są dla nas narzędziem optymalizacji zarządzania firmą.”

  Kazimierz Tomasiewicz Właściciel | Jubitom
 • „Oprogramowanie zapewnia pełną synchronizację danych o asortymencie i dostawach, stanach magazynowych, kontrahentach i ich warunkach handlowych, dokumentach magazynowych, dokumentach handlowych, zamówieniach i rozliczeniach."

  Jan Kleyny Dyrektor Finansowy | Caterina

Pracujemy dla najlepszych

Sprawdź, jakie firmy wdrożyły nasz program do sprzedaży detalicznej. Zastosowane w systemie rozwiązania są odwzorowaniem najlepszych praktyk biznesowych firm, które osiągają sukcesy i potwierdzeniem faktu, że nasze oprogramowanie ERP to wybór spełniający wymagania firm z branży retail.

Bądź na bieżąco – wiadomości z bloga.

Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę i czytania BLOGa firmowego. Znajdą tu Państwo aktualne informacje o branży informatycznej i wszystko na temat ERP. System naszego autorstwa dedykowany jest firmom z branży detalicznej, dlatego też na BLOGu prezentujemy rozwiązania problemów, z którym na co dzień spotykają się sieci sklepów detalicznych.

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytanie? – napisz do nas! Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.
Z przyjemnością umówimy się na spotkanie i zaprezentujemy nasz System ERP ODL.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu WYŁĄCZNIE w zakresie niezbędnym do przygotowania odpowiedzi/oferty, zgodnie ze złożonym w formularzu zapytaniem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez ODL Sp. z o.o.

  Start typing and press Enter to search