Skip to main content

Producent systemu ERP - Program sprzedażowy dla firm

Wielowalutowość

System ODL ERP dostarcza mechanizmy efektywnego zarządzania polityką cenową w obrocie z kontrahentami zagranicznymi i krajowymi.
Efektywne zarządzanie polityką cenową niezależnie od waluty
Międzynarodowe transakcje handlowe stanowią chleb powszedni współczesnej przedsiębiorczości powodując jednocześnie, że procesy finansowe w firmach stają się bardziej złożone. System ERP ODL daje pełną kontrolę nad obrotem zarówno z kontrahentami zagranicznymi jak i krajowymi.
Proste utrzymywanie zakupowych cenników walutowych, służących do składania zamówień zagranicznych i prowadzenia z kontaktów handlowych na uzgodnionych warunkach cenowych.
Wielowalutowość
Walutowe cenniki dostawców wygodnie mogą posłużyć do zarządzania warunkami handlowymi odbiorców zarówno krajowych, jak i zagranicznych – odbiorcy mogą mieć zarejestrowane własne cenniki w dowolnych walutach. Dokumenty sprzedaży mogą być wystawiane w PLN lub w dowolnych walutach, a ceny wyliczane są na bieżąco z cen indywidualnego cennika walutowego klienta i wskazanego kursu waluty.
Kursy walut pobierane są automatycznie ze stron internetowych. W systemie można rejestrować zamówienia w walucie, a później wielokrotnie je realizować wystawiając kolejne faktury zaliczkowe w walucie lub w PLN, program wylicza różnice kursowe. Na wydrukach faktur zaliczkowych i końcowych system drukuje wymagane prawem klauzule wyszczególniające kolejne fazy rozliczenia kontraktu.
Chcesz wiedzieć jak łatwo możesz obsługiwać transakcje międzynarodowe dzięki funkcji wielowalutowości ERP ODL?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Nasi eksperci odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Aby poznać wszystkie możliwości Systemu ERP ODL, umów się na bezpłatną prezentację.