Skip to main content
System ERP dla biznesu - Oprogramowanie Dla Firm

Promocja usługi ODL CLOUD

W dniach 3-5 października 2023 r. wzięliśmy udział targach GOLD EXPO w Warszawie. Targi te są  jednym z ważniejszych cyklicznych wydarzeń dla branży złotniczo — jubilerskiej. Wśród 320 wystawców, oprócz firm jubilerskich swoją ofertę promowały przedsiębiorstwa dostarczające produkty i usługi dla branży. Firma ODL była jedyną prezentującą oprogramowanie przeznaczone dla jubilerów zajmujących się produkcją i dystrybucją biżuterii i zegarków.

Nasze stoisko wyposażyliśmy tak, aby stworzyć odwiedzającym, możliwość obejrzenia jak działa oprogramowanie ODL na urządzeniach, które są w powszechnym użytku wśród klientów ODL z branży jubilerskiej.

Usługa ODL CLOUD dla salonów jubilerskich - promocja na targach GOLD EXPO w Warszawie

Na naszym stanowisku była możliwość:

  • Wystawić dokument przyjęcia towaru do magazynu, ważąc towar na wadze zintegrowanej z oprogramowaniem i drukując metki jubilerskie na drukarce etykiet,
  • Wysłać towar do salonu,
  • Obejrzeć raporty i stany magazynowe w centrali,
  • Przyjąć dostawę towaru w salonie, weryfikując ją przy pomocy czytnika kodów kreskowych,
  • Przejść proces sprzedaży, podczas którego omówiliśmy różne formy promocji i udzielania rabatów, wykorzystanie kart upominkowych i programów lojalnościowych, a finalnie wystawić paragon na drukarce fiskalnej,
  • Wykonać inne akcje związane z obsługą Klienta, takie jak zwrot towaru, przyjęcie reklamacji, wystawienie faktury do paragonu, itp.

Promocja usługi ODL CLOUD - wystawa stanowiska na targach GOLD EXPO w WarszawiePracownik ODL - promocja usługi ODL CLOUDOferta ODL CLOUD na targach GOLD EXPO Warszawa 2023

Naszym celem było także zainteresowanie potencjalnych klientów ofertą ODL CLOUD tj. możliwością korzystania z oprogramowania zainstalowanego w chmurze i udostępnianego na zasadzie miesięcznych opłat abonamentowych. Cieszymy się, że nasza propozycja wzbudziła zainteresowanie wśród  wystawców i odwiedzających GOLD EXPO.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nam poświęcić swój cenny czas i liczymy, że były to wartościowe biznesowo spotkania, które mają szanse przekształcić się w długofalowe znajomości.

Nie miałeś możliwości, by pojawić się na targach GOLD EXPO? Nic straconego!

Zapoznaj się z ODL CLOUD — systemem ERP w chmurze!